Seslisohbet sitelerine eskilerden beri takılanlar iyi bilirler. Bir zamanların Süper Admin yetkisi tüm kullanıcıların hayalini kurduğu bir yetkiydi. Sesli Chat sitelerinde sesli sohbet odalarına girerken ayrı bi havası vardı süper admin yetkisinin. Neden mi gelin hep beraber bir hatırlayalım Süper Admin yetkisini kimler kullanırdı ve yetkileri nelerdi?

  Arkadaşlar Süper Admin yetkisini şuan da Ceo veya kurucu olarak hitap edilen site sahiplerinin yetkisiydi. Dört Yıldız olurdu süper adminlerin yanında yani şu şekilde yazılırdı. Nick **** şeklinde odalara giriş yaparlardı. Süper admin yetkisinin bi altı sesli chat sitelerinde Co Admin yetkisiydi. Co adminlerde genelde yöneticiler olurdu. Ondan sonrada Admin , Operator gelirdi. Yani her bir yetkinin ayrı bir havası şanı vardı. Şimdi o kadar çok sesli chat sitesi açıldı ki inanın onların yüzünden sesli chat ve kameralı sohbet sitelerinin ağırlığı kalmadı. 

   Sesli Tiryakinim ailesi olarak her zaman kullanıcılarımıza en iyisini sunmayı amaclıyoruz. Sitemizde yetkililerimizin olduğu gibi kullanıcılarımızında her birinin ayrı bi havası vardır. Çünkü bizi yalnız bırakmayan tüm sesli chat sesli chat severler bizim için çok değerlidir. Sitemize giriş yaparak kullanıcılarımız ile tanışmak için lütfen sohbet girişi yazan yere tıklayınız. iyi sohbetler dileriz.

YORUM ALANİ

  • GÜNCEL YAZILARIMIZA SENDE YORUM YAPMAK İSTEMEZMİSİN ?
  • Gönder
Sesli Chat SesliChat Sesli Sohbet