Sesli Chat Sitelerine Nasıl Giriş Yapılır? Bu sistemleri kullanmak göründüğü kadar basitmidir. Hepsinden öte sesli chat sistemleri kullanmak zarra verirmi? Tüm soruların cevabını makalemizde bulacaksınız. SesliChat siteleri her ne kadar eskisi gibi bilir kişilerce işletilmeyip çağa çoluğun eline düşsede bir çok site sizlere gerçek anlamda yarar sağlayabilir. Bunu nasıl mı yapar gelin beraber inceleyelim.

   Arkadaşlar Sesli Chat sistemleri sizlere boş zamanınızda eğlenceli vakitler geçiren portallardır. Bu sistemler yararlıdır. Ancak doğru siteyi tercih etmeniz gerekmektedir. Daha doğrusu sizi bir user olarak değil gerçek bir misafir olarak gören siteleri tercih etmenizi tavsiye ederim. Bu sitelerin hangi siteler olduğunu anlamak için alim olmaya gerek yoktur. Kısaca çözebilirsiniz. Mesela unutmayın gercek bir site kendi ismi ile ve bir girişten size hitap eder. Yani 50 tane girişi olupta bir kapıdan hizmet sunmaz. Buranın tek girişi olmalı. SesliTiryakinim sitesi gibi. Ayrıca hiç site ile munaşakaya girmemiş bir siteyi tercih etmenizi önerrim. Çünkü bir çok site sahibi user çalmak veya birbirine çoçukca hakaretler etmek için ne yazıkki seslichat bloglarını kulanmaktadır. Daha sonraları bu aralarında ki sürtüşme sitelere veya sunuculara saldırılara kadar ilerliyor. Sonucunda oraya herşeyden habersiz sadece eğlenmek için giden kullanıcılar yani sizlere sıkıntı oluyor. Bir çok site bu saçmalıkları yüzünden Google tarafından spam durumuna düştü. Tabii aralarında haksız yere etkilenenlerde oldu. Neticesinde sözün kısası tek tabaca olan sistemler kazanmaya devam ediyor. Dört veya beş sistemin birleşmesi ile oluşmuş sitelerde maalesef dağılmaya veya Google de yok olmaya devam edecektir.

  SesliTiryakinim ailesi olarak sizlere hizmet sunmak bizim için onur kaynağıdır. Bizleri tercih etmeniz zaten kalitemizin en büyük tescilidir. Sizler için en yeni sistemler ile hizmet sunmaya devam edeceğiz. Sitemizin sohbet alanından giriş yaparak büyük ailemizle tanışabilirsiniz. Tüm herkese iyi sohbetler dileriz.

YORUM ALANİ

  • GÜNCEL YAZILARIMIZA SENDE YORUM YAPMAK İSTEMEZMİSİN ?
  • Gönder
Sesli Chat SesliChat Sesli Sohbet