Sesli Chat sitesi kurdurma kararı verdikten sonra en önemli ve zor aşama domain bulma aşamasıdır. Kullanıcılar bir siteye ilk giriş yaparken domain isminden ön yargılı davranabilirler. Örneğin Sesli Tiryakinim ismini gören sesli chat tiryakilerinini durağı olduğunu anlarlar.

  Sesli Chat Domainleri belirlerken kullanıcıların aklında kalacak domainleri tercih etmekte yarar vardır. Zor isimleri kullanıcılar aklında tutamazlar. Eğer Siteniz Googlede Sesli Chat diye aratıldığında çıkmıyorsa işiniz dahada zordur. Sizlere tavsiyemiz basit isimleri tercih etmenizdir. Domain alırken diğer dikkat edeceğiniz unsurda eskiden kullanılmış ve Googleden ban yememiş bir domain olmasına önem göstermeniz gerekmektedir. Eğer sesli chat sitenizin alan adı zamanında google tarafından banlanmış yada spam durumuna düşmüşse tekrardan en büyük arama motoru olan googlede iyi yere sahip olmanız oldukça güçleşecektir. Sizlere tavsiyemiz bilindik domainleri satın almanızdır. Zaten bir çok site sahibi açtığı siteyi yürütmeyince kapamak durumunda kalıyor. O kişilerden domainleri makul fiyata satın alabilirsiniz. SesliChat Sesli Chat

  Sitemizin sohbet girişinden giriş yaparak yöneticilerimizden satılık domainler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi sohbetler dileriz.

YORUM ALANİ

  • GÜNCEL YAZILARIMIZA SENDE YORUM YAPMAK İSTEMEZMİSİN ?
  • Gönder
Sesli Chat SesliChat Sesli Sohbet